Strona główna

        • Nagroda wójta
          • Nagroda wójta

            Miło nam poinformować, że nasza uczennica - Maja Kłos otrzymała w tym roku szkolnym Nagrodę Wójta Gminy Orły, która corocznie jest przyznawana najzdolniejszym uczniom z kl. 7-8 za wysokie wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia, działalność charytatywną, pomoc koleżeńską oraz promowanie szkoły.

            Uroczystość rozdania nagród odbyła się 22 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Orły z udziałem zaproszonych uczniów, rodziców oraz dyrektorów szkół.

        • Egzamin na kartę rowerową
          • Egzamin na kartę rowerową

            22 czerwca odbył się praktyczny egzamin na kartę rowerową.

            Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności bezpiecznego i sprawnego poruszania się rowerem oraz wykazać się znajomością zasad ruchu drogowego.

            Egzamin przebiegł w miłej atmosferze, a uczestnicy z zaangażowaniem wykonywali przygotowane zadania.

        • Mam serce jak dzwon
          • Mam serce jak dzwon

            18 czerwca w Wojewódzkim Szpitalu im. Św. Ojca Pio w Przemyślu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Literacko- Plastycznego "Mam serce jak dzwon". Tegoroczna edycja była rekordowa pod względem ilości zgłoszonych prac, wzięło w niej udział aż 53 szkoły z całego województwa.

            Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Jury konkursowe doceniło wszystkie prace literackie zgłoszone na konkurs przez naszą szkołę przyznając:

        • Dzień Dziecka w naszej szkole
          • Dzień Dziecka w naszej szkole

            Tegoroczny Dzień Dziecka dostarczył wszystkim mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Na dzieci czekała dmuchana zjeżdżalnia, piana party, przejażdżki pociągiem oraz wiele ciekawych zabaw i atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także studio tatuażu dla dzieci, gdzie każdy mógł wybrać swój wymarzony wzór.

        • Konkurs 1z10
          • Konkurs 1z10

            W naszej szkole po raz drugi odbył się konkurs wiedzy - ,,1 z 10" oparty na znanej telewizyjnej formule popularnego teleturnieju. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu był pan Maciej Duda. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Do udziału zgłosiło się 30 uczestników w trzech kategoriach wiekowych I-III, IV- VI i VII-VIII.

        • Euroweek
          • Euroweek

            Przez 5 dni iczniowie naszej szkoły uczyli się języka angielskiego i  świetnie się bawili pdoczas pobytu w Bystrzycy Kłodzkiej. Między innymi wcielali się w role bohaterów znanych filmów i odgrywali przygotowane scenki – oczywiście w języku angielskim. Było dużo śmiechu, kreatywności i świetnych występów, które pokazały nie tylko znajomość języka, ale także talent aktorski uczestników.

        • Dni tematyczne w szkole
          • Dni tematyczne w szkole

            W dniach 25- 29 mają uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawie przygotowanej przez Samorząd Uczniowski.

            W poniedziałek zamienili tradycyjne plecaki na inne przedmioty - min. walizki, pojemniki, wózki sklepowe, transportery dla zwierząt . Pomysłów nie brakowało!

            We wtorek wszyscy przyszli ubrani na dżinsowo , w środę na głowach uczniów pojawiły się szalone fryzury , w czwartek zaś czapki i kapelusze . W piątek uczniowie pojawili się w pluszowych kapciach.

        • Tanecznym krokiem
          • Tanecznym krokiem

            26maja w Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Zadąbrowiu odbył się I Turniej Taneczny pod hasłem: "Tanecznym krokiem" - o puchar Wójta Gminy Orły..

            Jury oceniało choreografię układu, dobór i estetykę kostiumów, technikę wykonania, dobór repertuaru, uwzględniający wiek i możliwości taneczne uczestników oraz ogólne wrażenia estetyczno-artystyczne.

    • Piątek 26.06.2026
    • DZIENNIK ELEKTRONICZNY

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych